WhiteSES’e Hoş Geldiniz

Email gönderiminin en basit ve en hızlı yolu.

Pazarlamada yeni dönem şimdi başlıyor.

Whiteses ’in yenilikçi ve inovatif toplu mail çözümleriyle tanışın. 

Whiteses olarak, siz müşterilerimize; değişen zorlu ticaret koşullarıyla rekabet edebilmeniz için uygun maliyetli ve ileri teknoloji ile geliştirdiğimiz kullanırken asla zorlanmayacağınız bir e-mail servisi sunuyoruz.

Nasıl mı? 

Whiteses, tamamen Amazon SES altyapısı üzerinde çalışıyor ve Dünya’da 100 bin in üzerinde işletme bu altyapı üzerinden e-mail gönderiyor. 

Peki, Nasıl Kullanabilirim? 

Tek yapmanız gereken Whiteses.com da bir hesap oluşturmanız ve sonrasında amazon AWS hesabı oluşturarak, AWS hesabınızı Whiteses e bağlamanız. Endişe etmenize gerek yok. İşlemler toplamda 5 dakikanızı alıyor ve takıldığınız noktalarda destek ekibimizden yardım alabiliyorsunuz.  

Ne Kadar Ödeyeceğim?

Whiteses de aylık veya yıllık ücret yok. Kullandığınız kadar ödüyorsunuz. Örneğin aynı ay içerisinde 10.000 gönderim yaptınız, Amazon AWS kredi kartınızdan yalnızca 1 USD tahsil edecek. Evet yanlış duymadınız 10.000 gönderim yalnızca 1 USD .

WhiteSES – AmazonSES İş Ortaklığı Bana Neler Sunuyor?

Whiteses in Amazon SES üzerinden sunmuş olduğu toplu e-posta hizmeti size dünyadaki en uygun maliyete email göndermenize olanak sağlıyor. https://whiteses.com/tr/pricing/ adresinden aylık ve yıllık planları inceleyebilirsiniz.  Aylık gönderimleriniz için amazon SES kredi kartınızdan gönderim adedine göre çekim yaparken, WhiteSES içinde cüz’i rakamlar ödersiniz. 

Önünüzde zorlu bir yol varsa, yanınızda güçlü bir partner olmalı. 

Kadir YILDIRIM

Ülke Satış Müdürü

Hazırsan başlayalım

Email oluşturmanın en basit ve en hızlı yolu.

Ücretsiz Kayıt Ol
Planları Gör