Mükemmel bir deneyime hazır mısın?

Dikkatle tasarlanmış, duyarlı bir emailler gönderin. Satış ve abone katılımınızı kusursuz email pazarlama kampanyalarıyla geliştirin. Sadece birkaç basit adımda, dahi hazır emailler gönderin.

Neden AMAZON ve White SES

WhiteSes’i kullanmaya başladığınızda başka bir platforma ihtiyacınız olmaz. Teslimat oranınızın önemli ölçüde arttığını ve açılış oranlarının tavana çarptığını göreceksiniz. Ayrıca, WhiteSes Destek ekibiyle tanışmanızı öneririz. Öze temsilciniz olduğunu ve size yardım etmekten keyif aldığımızı bilmenizi isteriz.

Sürükle ve Bırak Duyarlı Email Oluşturucu

HTML bilgisi olmadan email tasarlayın! Profesyonel görünen ve benzersiz kişiliğinizi gösteren emailler oluşturmanızı çok kolaylaştırdık.

Resimleri büyütmek için lütfen üzerine tıklayınız.

Email gönderim raporu

WhiteSES, güçlü raporlama ve yüksek email teslim oranıyla mükemmel bir kullanıcı deneyimi sunar. Her email bir öğrenme deneyimidir. İşletmeniz için en uygun olanı bulmak için kampanya performansınızı izleyin. Geri dönen emailler ve şikayetler, gelecekteki kampanyalarda otomatik olarak filtrelenir.

Sınırsız kampanya gönder

WhiteSES ile Amazon AWS hesabınızdan sınırsız email gönderin. Planlarımız esnektir. Kendinize uygun en iyi planı seçin.

Liste yönetimi

Abone listelerinizi çevrimiçi olarak yükleyin ve yönetin. Kullanımı kolay segmentler ve içe aktarma işlevleri yönetimi bir esinti haline getirir.

Kampanya gönderin

Kampanyaları kolayca sihirbazla oluşturun, test edin ve programlayın. Zamanlanmış kampanyaları çevrimiçi olarak durdurabilirsiniz.

Müşteri hizmetleri

Whiteses hesabınızı kurmak için geliştirici veya deneyimli bir kullanıcı olmanıza gerek yok. Yapılması gerekenleri size adım adım gösteriyoruz. Hesap kurulumunuz için yardım almayı tercih ediyor musunuz? Çevrimiçi sohbet yoluyla bize ulaşın veya çevrimiçi eğitim programlayın.

Hazırsan başlayalım

Email oluşturmanın en basit ve en hızlı yolu.

Ücretsiz Kayıt Ol
Planları Gör